• Українська
  • Русский
  • English
99 out of 100 based on 162 user ratings

Створюємо сайти

Ми робимо не просто сайти, ми будуємо цифрові мости між вашим бізнесом і клієнтами
або

Портфоліо

Створення сайтів в Україні

або про нас:
quotesМи робимо не просто сайти, ми будоуємо цифрові мости між Вашим бізнесом і Вашими клієнтами, ми створюємо тонкі і універсальні інструменти з продажу послуг і товарів. Кінцеве завдання створюваного продукту - продати. Ми створюємо, використовуючи досвід маркетологів і оптимізаторів. За 5 років ми реалізували понад 100 проектів, нам відомі основні тенденції дизайну і юзабіліті. Наші сайти подобаються користувачам і добре ранжуються пошуковими системами. Наша команда постійно зростає і розвивається, вивчаючи нові технології і вдосконалючись в попередніх.

Технології

мови програмування, стандарти

PHP (OOP, MVC-model), MySQL

JavaScript, jQuery, AJAX, AngularJS

HTML5, CSS3, scheme.org

Bootstrap 2, Bootstrap 3, Font Awesome 4

CMS

системи управління контентом

Joomla 2.5, Joomla 3+

WordPress 4+

Opencart 1.5, Opencart 2+

Clean HTML, саморобні CMS

ajax_logo.png bootstrap_logo.png CSS3_logo.png HTML5_logo.png joomla-2_logo.png joomla3_logo.png js_logo.png MySQL_logo.png opencart_logo.png php_logo.png wordpress_logo.png

Як ми працюємо

1. Бриф і технічне завдання

На основі брифу (невеликого переліку питань) ми створюємо технічне завдання і схему розташування блоків, обговорюємо всі деталі, стверджуємо з вами ТЗ, при необхідності вносимо правки. З цього починається створення сайту
hww_01
hww_02

2. Розробка і наповнення

На основі технічного завдання створюється дизайн сайту, який обов'язково узгоджується з Вами. Робота починає кипіти: програміст програмує, верстальник верстає, вебмайстер налаштовує.

3. Запуск сайту та консультації

Коли сайт повністю готовий і прийнятий замовником, відбувається запуск - сайт прив'язується до домену і стає доступний для будь-якого користувача. Після запуску і оплати Ви отримуєте інструкції щодо роботі з сайтом, за необхідностю проходите навчання по скайпу, телефону, або через листування.
hww_03
hww_04

4. Підтримка, реклама, адміністрування

Після старту ми здійснюємо підтримку наших проектів, адміністрування, контент-менеджмент, а також пропонуємо послуги реклами. Сайт - як великий супермаркет, їм потрібно управляти, стежити за чистотою, рекламувати, оновлювати асортимент. І тоді він обов'язково принесе прибуток.