Гарантійні зобов’язання

Гарантійні зобов’язання на сайт

99,9% помилок при створенні сайту проявляють себе в перший тиждень роботи, проте ми впевнені в своїх фахівцях і впевнені в своїй роботі, тому термін безкоштовного гарантійного обслуговування – 1 місяць.

 

Протягом одного місяця:

Компанія зобов’язується безкоштовно відновити працездатність сайту або одного з його елементів, якщо протягом місяця після запуску буде виявлено збій (баг, поломка, помилка).

Якщо з нез’ясовних причин компанія не виконала один або кілька пунктів технічного завдання, а замовник не помітив це під час прийому проекту, компанія зобов’язується виконати ці пункти безкоштовно.

 

Без терміну давності

У разі виявлення неполадок ми зобов’язуємося повідомити всю необхідну інформацію про сайт фахівцям.
 

Обмеження гарантій

Гарантується працездатність сайту тільки якщо він встановлений на тому сервері/хостингу, на якому сайт був розміщений і протестований нами.

 

Припинення гарантій

Гарантії припиняються в тому разі, якщо на сайті були виконані доопрацювання поточного функціоналу, зміна коду чи будь-яке інше втручання в налаштування CMS, коду (php, html, js, json, css файли), або сервера/хостингу сторонніми фахівцями.

 

Гарантійні зобов’язання при лікуванні вірусів

Більшість сучасних вірусів проявляє себе в перший місяць після невдалого лікування. Наші гарантійні зобов’язання тривають два місяці за таких умов:

  • доступ до ftp не має ніхто, крім нашої компанії;
  • доступ до хостингу має тільки власник сайту і наша компанія, а на хостингу є журнал відвідувань.

 

У разі рецидиву ми проводимо повторне лікування і переносимо сайт на свій хостинг (сайт залишається повністю в робочому стані, але знаходиться на безпечному хостингу, в якому ми впевнені)і, якщо протягом двох місяців вірус не проявляє себе, повертаємо сайт Вам.