Політика конфіденційності

1. Збір особистої інформації
Під час створення сайту ми не вимагаємо від вас ніякої особистої інформації, тільки ім’я і контакти для зв’язку. Ця інформація зберігається в нашій базі даних. Також ми зберігаємо Ваші логіни і паролі, які необхідні нам для роботи. При закінченні роботи ми завжди радимо змінити паролі.
 

2. Надання доступу до інформації
Ми надаємо доступ до Вашої особистої інформації іншим компаніям і приватним особам, ТІЛЬКИ якщо у нас є Ваш дозвіл.
Дозвіл Ви можете надати, використовуючи будь-які звичні засоби зв’язку, що дозволяють Вас ідентифікувати *.

 

3. Захист інформації
Ми вживаємо всі необхідні заходи для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. Наша база даних ведеться офлайн, а ПК, які мають доступ до неї, регулярно проходять перевірку антивірусним ПЗ.

 

4. Доступ до особистої інформації та її оновлення
Час від часу ми можемо запитувати у Вас актуальні контактні дані для підтримки зв’язку. Передавати ці контактні дані нам чи ні – вирішувати тільки Вам.
Ви можете зробити запит, використовуючи будь-які звичні засоби зв’язку, що дозволяють Вас ідентифікувати, на видалення або зміну особистих даних, ми зобов’язуємося його виконати.

 

5. Зміна даної політики конфіденційності
Дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. ЗЗміни, що вносяться до політики конфіденційності, будуть публікуватися на цій сторінці.
 

* Звичні засоби зв’язку, що дозволяють Вас ідентифікувати, – це той спосіб зв’язку, за допомогою якого ми спілкуємося тривалий час: телефон (ваш номер є ідентифікатором), e-mail (Вашу електронну адресу, що має історію листування), skype (Ваш логін, який має історію листування).